Pokročilý

Jak zadat kód do rádia u auta Renault Megane?

Dobrý den, nedávno jsme měnili baterii u auta, ale tím se i zakódovalo rádio. Kód od rádia znám, ale bohužel mi u rádia (origo Renault je to rok 97) nefunguje displej, takže tam kód dávám po slepu a ne a ne, nejde. Poradíte mi někdo jak zadat kód a čím, jakým tlačítkem ho následně potvrdit? Kdo toto auto má, tak asi ví, co myslím, poradíte prosím? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na originálním autoradiu se zadává kód ovládáním pod volantem a nebo tlačítky předvoleb na autoradiu.Pod volantem se zadá číslice otočením kolečka předvoleb a posunuje na displeji tlačítky na vršku ovládání.Konečný kód se potvrdí delším stiskem spodního tlačítka ovládání.Kód je v německým techničáku na str.č.4.

Zdroj: http://www.renault-megane.cz/v iewtopic.php?f=1&t=1872

Další odpovědi:

Zlatý

To je chuťovka i když displej funguje, měli jsme Renault Espace, tak vím, o čem mluvíte. Tento problém jsme řešili jednou - a to jsme ještě kód ani neznali, auto jsme měli krátce, a baterii jsme vybili na dovolené v Itálii! Manžel to ale dotelefonoval s autorizovaným servisem Renaut z ČR, poradili mu po telefonu a zprovoznil to. Zkuste to taky, bohužel už ani manžel si přesně nepamatuje, jak to nastavoval, je to už dlouho.

Diskuze k otázce

vladop

Ja jsem si posvitil na displej obyčejnou baterkou a je to vidět na displeji vše...

visalaje

Tlačítky předvoleb na rádiu 1-4 (4 místný kod) potvrdit 6 .

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.