Jak začít znova žít?

Nejlepší odpověď
redy

Hlavně nepřestávej, žij v jednom kuse 😉
Je to lepší vono to nahození nemusí bejt jednoduchý---

Další odpovědi
annas

"Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je , a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ — Jan Werich

Každý je jiný, každému pomůže něco jiného, záleží na tom, čím dotyčného život poznamenal, jaká ukrývá tajemství ve své duši.

Jen neřešte, co vám minulost vzala, ale co vám dala. Co jste se naučil, kam jste se dostal Zamyslete se nad tím, čeho chcete ještě ve svém životě dosáhnout, , jak můžete využít to, co umíte, zda můžete předat dál.

Domnívám se, že nejen hezké vzpomínky, a i to, co se před vámi objeví, vás nasměruje. Zbývá jen jedna cesta – vydat se dál … vstříc svému osudu., být optimista ..... Nevíte, co vás ještě čeká … stále máte naději, že …

arygnoc

v prvom rade si vysporiadať minulosť – vzťahovo, finančne, …
inak vás VŽDY záväzky dobehnú.

a potom môžete začať od nova.

:-Q

marci1

Znovu ne. Nepřestávej žít, raduj se z maličkostí, dělej věci, které máš rád, baví Tě a pomysli, kolik krásných věcí a zážitků můžeš v budoucnosti zažít. Jak říká Dalajláma : I za nocí nejtemnějších pamatuj na slunce ! 🙂
Doplňuji:
Výborně pomáhá : přestěhovat se do jiného prostředí. Doporučuji. 🙂

anonym

Pokud jsi ve vztahu nedávno umřel,chce to jít s vervou do novýho života,prožívám to na vlastní kůži právě a je mi krásně,
nekoukej kolem sebe,ale použij srdce,samo tě povede.

Stingo

Začni dělat věci, které si dříve nedělal a chtěl bys, něco, co je to tvůj sen.

Dane

Vyříď si všechny resty a odstěhuj se. Začni se obklopovat lidmi, se kterými si rozumíš. Najdi si nové koničky. Stanov si dosažitelné cíle a jdi za nimi. Když budeš aktivní, tak to půjde snadněji.

NikkiHeat

Spálit doklady a vylézt na strom.....pak už to půjde samo))