leader

Jak začít svou kariéru?

Co byste doporučili při střední a vysoké škole za brigádu s dlouhodobým kariérním růstem když se chci orientovat ekonomicky-managment,nebo podniková ekonomika?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Je to úplně jedno. Jako brigádník budeš maximálně obsluhovat kopírku.

Další odpovědi
lexx

bez konexí a vlivných známých, příbuzných v představenstvu firem jenom emigrace z českého Kocourkova pryč do civilizace, jinak budeš celý život litovat, tady perspektivy není…