Jak začít sportovat, udržet si kondičku a co například jíst?

Všem přeji krásný sluníčkový den! :)
Už delší dobu si říkám, že bych měla zhubnout. Ještě studuju gymnázium, ale komplexy z nadváhy jsou docela velké. A to ještě nemám žádnou závratnou váhu - cca 65kg. Jenže při mém malém vzrůstu to jde dost vidět. Už mi byl třeba doporučen spinning, jenže docela se bojím, že budu v kolektivu namakaných ženských v nejlepších letech a asi by se na mě koukaly zvláštně. A ani můj jídelníček není zrovna optimální - spíš ani nevím, co bych správně jíst měla, protože všechno se svým způsobem vylučuje (ovoce má v sobě cukry - někdo řekne že je zdravé, ale ne ve velkém množství - např).. Jsem z toho zmatená. Taky nemám dostatek času chodit někam každý den, přeci jen škola je momentálně pro mě trochu náročnější.
Předem děkuji za odpovědi! :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Důležité je hlavně začít a nepřemýšlet o tom.
Jíst vše,ale nepřejídat se,raději víc menších porcí denně,dodržovat pitný režim,vyměnit výtah za schody,chodit více pěšky zato svižně,a nebudeš muset navštěvovat ani fitko.Udělej si třikrát týdně volnou hodinku a zatancuj si třeba doma.I sama.

Další odpovědi:

Zlatý

1) NAUČ se PLAVAT
2) Kup si pernamentku do bazénu
3) Trénuj a PLAV 50 M POD VODOU

plaváním si formuješ postavu, ale musíš plavat ZPŮSOBOVĚ SPRÁVNÉ a NE pani radová.

Plaváním pod vodou so trénuješ i plíce a bude tě to nutit přestat kouřit a zvládneš třeba rychleji běžet do školy, když zaspíš a nezadýcháš se tak

Zlatý

Jak začít sportovat?
Prostě začni. Určitě nebudeš provozovat takový sport, který tě nebaví.
a na téma redukce váhy je zde už opravdu, ale opravdu hodně odpovědí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.