nicoolka7

Jak začít se zpěvem?

Poraďte mi. Myslím si o sobě, že umím dobře zpívat. I spoustu lidí to říká. Jenže nevím, jak s tím ‚prorazit‘. Do žádný Superstar apod bych dnes nešla. Je dnes vůbec i jinačí možnost, jak upoutat pozornost na váš zpěv?

Odpovědi
anonym

Zkus si vyhledat nějakého učitele zpěvu, nebo jen někoho z nějaký amatérský kapely, řeknou ti, jak jsi na tom, udělej si video na YT, atd., aby to slyšeli ostatní, něco jiného je, když si zpíváš ve sprše, nebo někde v tunelu, kde je dobrá akustika, tam to můžeš rozbalit, můžeš mít pěknou barvu hlasu, a zároveň zpívat falešně jako kocour, na to právě potřebiješ někoho, kdo by si tě poslechl a řekl ti, jak na tom jsi, jestli máš hudební sluch, rytmus, intonaci…co děláš špatně, to video by bylo dobrý…