mntdew15

Jak začít programovat mobilní aplikaci na android ?

Potřeboval bych poradit při začátcích v programování mobilních aplikací a to ve výběru vhodného programu a literatury (Popř. Videa)

Odpovědi
PROwww.cz

Zdravím, mohu doporučit tento příspěvek: http://www.sve­tandroida.cz/vy­vijime-pro-android-1-uvod-201103. Najdete v něm nejen zajímavé informace, ale také odkazy na stažení programu pro tvorbu android aplikací apod.
Poté bych se zkusil podívat na Devbook.cz, kde se dají nalézt i konkrétní příklady na vyzkoušení.