robosobo

Jak zachránit data z CD?

Dobrý den, mám problém. Povedlo se mi šeškrábnout na jednom místě „záznamovou” vrstvu a mechanika mi CD nechce načíst. Dají se data nějak zachránit?

Nejlepší odpověď
beer

Už se to zde sice řešilo, ale toto jsem měl v oblíbených a bylo to rychleji vyhledáno:
http://techne­t.idnes.cz/pro­gramy-pro-zachranu-dat-09n-/software.aspx?c=A120907­_122353_softwa­re_nyv
Vyzkoušej, uvidíš..
Doplňuji:
Příště si nejdříve prohlédni starší odpovědi – jak se zde píše v Nápovědě !!