Awer

Jak zachránit chybný postup při instalaci tiskárny?

Instaloval jsem známým novou tiskárnu a jelikož patřím již k „PC generaci“, neobtěžoval se příliš s návodem (ten přece nepotřebuju :) ). Nejprve jsem tiskárnu (resp. ovladače, zkrátka „to z CD“) nainstaloval, až potom do ní (myslím, že byla dokonce zapnutá) dal cartridge a bez vyčkání 30 sekund hned vyzkoušel. (Korektní postup: dát cartridge, 30 s počkat, zapnout, nainstalovat, vyzkoušet) Od té doby bliká chybějící cartridge a počítač neregistruje tiskárnu jako funkční zařízení (při pokusu tisknout dokument se ani neobjeví v nabídce).
Předpokládám, že se to dá zachránit (?) Budu muset vyjmout cartridge a odinstalovat ovladače tiskárny (jak přesně, prosím) a celý proces zopakovat? Nebo to půjde nějak jednodušeji?
(Konkrétní model tiskárny – tedy myslím, že jeto HP DeskJet 2050, ale není to 100 % – ani další detaily žel nejsem s to dodat, s tiskárnou se zase shledám až za dva dny, kdy bych chtěl zpackané napravit, pročež se dotazuji.)
Díky .)

Nejlepší odpověď
Miru1

Myslím, že nejjednodušší bude odinstalovat a nainstalovat znovu.