jak zacházet s mobilem HTC TyTN

dobrý den neví někdo jak zacházet s tímto mobilem…mám ho nově ,a bez českého návodu,nic na tom neumím.neví někdo jak se s tím zachází…

Odpovědi
lukas

tak si ten návod zkuste najít :)

např. tady je návod na tytn2
http://smartma­nia.mobilmani­a.cz/index.php?in­d=downloads&op=en­try_view&iden=700

na následujícím linku je seznámení s HTC TyTN – Rychlý průvodce.. pro začátek

Zdroj: smartmania.mo­bilmania.cz/in­dex.php?ind=dow­nloads&op=entry_vi­ew&iden=648

Attack-design

tohle je nadlouho zkus ho stahnout z googlu

Dandi

Zde je odkaz přímo na uživatelskou příručku. Jinak zařízení s Win Mobile funguje stejně jako klasická Windows. Také je zde nabídka start, také jsou zde příslušenství, programy a podobně funguje také oznamovací oblast u hodin, kde máte nastavení zvuku, bezdrátových sítí a podobně.