Alča M.♥

jak zabránit výskytu osminohým „kamarádům“?

Jak mám zabránit výskytu těm HNUSNÝM pavoukům v místnosti? JAko v pokoji nejsou skoro nikdy žádní, ale v koupelně a na záchodě! V koupelně jsou každý večer, když jdu do vany. ........ :((((
Doplňuji:
Efchen: Ale oni jsou hnusní!!!! Mám prostě obrovskou arachnofobii a nemůžu se na pavouka ani podívat. A ublíží – můžu dostat infarkt! :D

Nejlepší odpověď
anonym

Když se odmítáš koupat s pavouky, tak pečlivě a často ometej pavučiny, vymetej je i ze spodní části nábytku, který má nožky, a za nábytkem, kam jen se dostaneš. Pavouky likviduj, jinak se jich nezbavíš. Na pavouky funguje Raid na lezoucí hmyz, ale v drogerii koupíš i jiné prostředky.
Na infarkt u tebe nevěřím, Alčo M♥, ty jsi přece známá šprýmařka a lidé se smyslem pro humor na infarkty přehnaně netrpí. Navíc jsi velmi mladá na to, aby tě ohrožovala taková onemocnění. V neposlední řadě jsi dobře trénovaná – napsalas přece, že ty „osminohé kamarádíčky“ máš na WC a v koupelně každý večer…

Další odpovědi
anonym

Jediným opravdu hnusným tvorem je člověk a je dobře, že sám sebe zvířetem nenazývá.
Doplňuji:
Mám ráda pavouky. U nás jenom po nich smeteme pavučiny, ale jinak si jich nevšímáme.

Efchen

To netuším,ale tady nesjme v Austrálii-žádný ti neublíží ;) a Spiderman se z tebe taky nestane,tak si jen říkej: Pavouci nosí štěstí..
a když nějakého uvidíš zkus myslet na to,jaké štěstí by ti tak mohl přinést,co bys vlastně chtěla a o nějakého pidi tvora se nestarej ;)

huxa

vždy dvě hodinky před spaním si vystříkám pokoj raidem, už dlouhou dobu jsem u sebe neměl mušky, pavouky ani nic podobného, ale musíš kvalitně vyvětrat.

venkovan

Z fóbie jinak zdravý člověk infarkt nedostane. To jen máš takový pocit, který ti vyvolává zbytečný strach. Když půjdeš po svých vzpomínkách, tak se ti vybaví okamžiky, kdy některý z dospělých v tvém okolí při pohledu na pavouka panikařil a tobě se do mysli dostalo spojení – pavouk – nepřítel.
Ti osminozí kamarádi jsou skutečnými kamarády – likvidují četné roztoče a další hmyz v bytě. Nech je být a neb je na nějaké lopatce vynes ven.
Zajdi k lékaři – psychoterapeutovi – uvidíš, že po pár cvičení se s pavoučky naučíš žít.
A na okraj – co by mnozí muži z tvého okolí dali za to, aby viděli v koupelně to co vidí ti pavoučci.

honza19hk

normálně ho zabij jak mouchu.Jen pozor dělají fleky na zdi.

natalysa

zkus rait

Alča M.♥

huxa: A co v té koupelně? Není to divné v koupelně stříkat Reid? NAvíc tam se větrat nedá…

huxa

jaktože ne? u nás je to normální, máme tam menší okénko a to vyvětrá za celou otevírací stěnu, minimálně na toho jednoho stříkni a zabiješ ho (musíš vybrat kvalitní sprej).

A snaž se zde šetřit smajlíkama, někde je to potřeba napsat, jinak lidé nepozná, že si děláš legraci, ale jak říká očko, tady to neni komunikační síť :)