rottkiw

Jak zabránit tomu abych se přes noc rozcuchal??

Vždycky když si večer upravím účes a jdu spát tak se vždycky probudím s vlasama jak *****… Nevíte jak rozcuchání přes noc zabránit díky… 😁

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ostříhat do hola já to mám bez problému,vstanu a ani jeden vlas skřivenéj.

Další odpovědi
Radak

Já si upravuji účes až ráno. Pak mohu sladce spát bez zbytečných starostí.

hanny 2

Buď spát v sedě,nebo si dát na hlavu síťku na vlasy,kterou používají v kadeřnictvích.

stana73

Já mám účes „vstanu a jdu“.Je to takovej rozcuch :)
Doplňuji:
Ale nesmím jít spát s mokrejma vlasama,to pak vypadám,jako když se prase lekne :oD

anonym

Ty si upravuješ vlasy před spaním?Už tomu nějak nerozumím…

roxy52

Neupravuj si účes před spaním,ale ráno,jako velká většina lidí.

FOG

Zkus spat,jako drive chodila slechta.
Tedy vetsinou zeny,ktere si pred spanim daly pod krk podperku ze dreva,aby byly vyse nad polstarem.Je to ale velmi nepohodlne,spis skoro v jedne poloze,neco jako mumie. Jinak ja jsem tez na kratko.
Good luck.

Jikra

Jako píše dědapetr pěkně do hola a svatej klid,
sice v zimě lebka trochu zebe, ale
ta pohoda to vyváží.
A ještě se ušetří za holiče, hřebeny, šampony, gely a jiný pičičandy.

anonym

Na noc síťku na vlasy a podpěrku pod krk. Žádný dřevěný špalík nebo váleček. Vyrábějí se pěnové nebo péřové.