Rakira

Jak zabranit tomu, aby morce neustale okusovalo mrize na kleci?

Nejlepší odpověď
isteron2

Treba mu dať do klietky kus drievka. Potrebuje si obrusovať hryzáky.

Další odpovědi
dubraro

Chtěl jsem napsat, že morče je hlodavec a musí si stále obrušovat své hlodáky. Když nemá nic lepšího, použije mříže.
ALE NENÍ to ÚPLNÁ PRAVDA!
Celý problém je složitější a raději se poraďte se zkušeným chovatelem nebo veterinářem.

Stanley46

No, vidí, že máš větší prostor, než má ono v té mrňavé klícce a chtělo by ho sdílet s tebou. A taky vidí nábytek, který je vhodný k broušení zubů. V neposlední řadě může jít o to, že chce prostě k tobě, protože se v tvých dlaních cítí dobře. Anebo je to všechno jinak – chce zpátky do Zverimexu, protože ho nákupem odloučili od sourozenců, na které bylo fixované. A vůbec, možná by bylo lepší přikoupit ještě jedno, nebo si místo toho jednoho pořídit mladou anakondu (?)