tvaneznama1

Jak zabránit tomu,aby mě žáci přestali urážet?

Nejlepší odpověď
gecco

Ty chceš „zabránit, aby přestali“???
:-O

Domníval jsem se, že ´umění´, jak získat respekt se učitelé učí, ne?
Výbornou technikou je ´inteligentní´ zesměšnění urážejícího, případně doporučuju nějaké školení asertivity.

Další odpovědi
carpediem

Ty si učitelka a žáci tě uráží???

Tož jim dej písemku, takovu ať mají všichni za 5 a pak si jim můžeš vysmát ty:-))))

klumprt

Podle mě velmi účinná, leč nedovolená metoda:
Vybrat si toho nejhoršího parchanta a dát mu ve vhodném okamžiku tzv. facku Heleny Růžičkové, až se bude sbírat někde pod umyvadlem. A bude klid. V případě obnovení potíží opakovat, třeba na někom jiném.

Tuto metodu jsem vynalezl při sledování pořadu Třída 8.A.

postcd

nedávat příčinu, více se zapojit do jejich starostí, zajímat se o ně, hledět si své práce a ignorovat to co nemohu změnit

Nevíteto?

gecco: Jestli myslíš při studiu pedagogiky, tak neučí, soustředí se bohužel jenom detailně na svůj předmět, aby o něm věděli úplně všechno. Taky mě to dost zarazilo, když jsem to zjistila. Předpokládala jsem, že je to samozřejmost učení se jaký volit přístup, jak vést kolektiv. Ale není…

gecco

Tak možná jak kde (nebo jak kdy) – za mne byla součástí studia i psychologie, tuším tři nebo čtyři semestry…
😉