jak zabránit rušení nočního klidu?

Dobrý den, prosím Vás o radu. Jsem v pronájmu v jednom byte, který se nachází v areálu, kde jsou různé firmy a provozovny. A jedna taková provozovna se nachází pod bytem, kde bydlím. V této provozovně se připravují pokrmy v brzkých ranních hodinách a někdy už i o půl noci a ty pak v ranních hodinách někam rozvážejí. To že tam vaří mi vůbec nevadí, ale vadí mi, že zrovna v tuhle dobu tam musejí klepat maso a sekat kosti nebo něco takového. Už jsem o tom několikrát mluvil s lidmi, kteří ty byty mají na starosti. Rekli mi na to, že se s tím musím smířit. Nabídli mi sice malou slevu na nájmu, ale já bych se raději chtěl v klidu vyspat. Děkuji předem za rady a odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pochybuji,že kvůli vám zruší provozovnu.Vezměte slevu,nebo se odstěhujte.
Bohužel,je to tak.
Mimochodem - to vás nic nenapadlo - při nastěhování se ?

Další odpovědi:

Bronzový

Na tvém místě bych si našel jiný podnájem. Ušetříš si pár šedých vlasů na hlavě. Firma je ráda, že funguje a kvůli tobě nezačne fungovat jinak. A pokud si pronajímatel bude muset vybrat mezi tebou a lépe platící firmou, vybere si firmu. Byl by to dlouhý, únavný a pravděpodobně zbytečný boj, který by ani jedné straně nic dobrého nepřinesl. A nemá cenu zůstávat někde, kde by ti to drásalo nervy, ikdyby to mělo být s extra slevou.

Zlatý

V dnešní době není problém si koupit byt.
Vybrat lokalitu která vyhovuje.
K pronajmutí byty jsou také.Co dodat hodně štěstí s výběrem jiného bydlení.

Stříbrný

já když spím, tak mě nic nevzbudí... na vašem místě bych brala slevu a časem si zvykla.
Pokud si nedokážete zvyknout, odstěhujte se, jiné řešení není...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.