N. a D.

Jak zabránit reklamám?

Jak zabráním tomu, aby mě na internetu neustále pronásledovaly reklamy? Tak se podívejte… Přejdu na nějakou (jakoukoliv) stránku a vtom se tam objeví jedna velká reklama přes celou obrazovku. Počítač se mi šíleně seká (myslím, že kvůli reklamám). Když to vykřížkuji, objeví se tam dalších několik „menších reklam“, většinou ty samé.
Co mám dělat, aby se mi tyto reklamy na počítači nezobrazovaly?

Nejlepší odpověď
www

Zvolením správných klíčových slov se to dozvíš i zde:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Jak%20od­stranit%20rekla­my

Další odpovědi
iceT

používám Operu,před chvílí jsem nainstalovala adblock do Opery a mám to bez reklam.

kuba123

Pořiď si antivir a taky pokud máš prohlížeč Chrom tak AdBlock

Celav

Co třeba požít ten skvělej vynález???? Počkat myslím že se mu řiká nějak jako Google.
http://lmgtfy­.com/?q=jak+ne­mit+debilni+o­tazky

Meal

AdBlock!

ivzez

Já vypínám java script.
(AdBlock mi v prohlížečích i v systému dělá neplechu.)