Georgo2010

Jak zabránit neautorizovanému přístupu na svůj profil na Facebooku?

S podivem jsem totiž zjistil, že stačí znát jméno uživatele profilu a někoho z jeho přátel; vygenerování nového přístupového hesla si lze poslat na libovolnou emailovou adresu.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

V nastavení zaškrtnou přihlášení pouze z autorizovaného zařízení

Další odpovědi
pusinka50

Michale, hledala jsem na svém profilu Timeline, nenašla jsem to, rozveď to, kde v nastavení toto najít, víš to?
Doplňuji:
Ad: KdoSiOdJinud: Jo, jako že při opatření zneužití účtu udám na fcb ještě i svůj privátní telefon, aby těch informací o mně nebylo málo? To přece nemůžeš myslet vážně, že je to jediná cesta, to už tam můžu rovnou vystavit i číslo mýho účtu:-(

KdoSiOdJinud

Ahoj, ten způsob s přáteli by fungovat již neměl – psal jsem o tom také na blogu, ale tady je návod jak si fb zabezpečit podobně jako například internetové bankovnictví :)

http://kdosiod­jinud.cz/nasta­veni-soukromi-na-fb-ty-muzes-a-ty-zase-ne.a206.html
Doplňuji:
Omlouvám se, ten správný článek je tento :)

http://kdosiod­jinud.cz/jak-si-zabezpecit-facebook-pred-ukradenim-uctu.a190.html