Pokročilý

Jak zabránit lži na Facebooku?

Včera jsem vymyslela docela dobrý a vtipný článek o holkách a umístila jsem ho na Facebook. Jedna moje ,,kamarádka" si ho zkopírovala asi 10 minut po tom co já ho napsala, zveřejnila ho znova a nyní ho vydává za svůj. Když jsem tam napsala- něco ve smyslu ,,nechlub se cizím peřím" ona na to reagovala lží, že ho vymyslela ona a teď jsem pro srandu celé třídě. Prosím poraďte mi nějaký komentář, kterým bych jí shodila a vyšla z toho dobře JÁ :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Pokud uděláš screenshot obou příspěvků u kterých bude i čas vložení, můžeš - když je potom porovnáš - dokázat, že ty jsi ho přidala první. ;)

Další odpovědi:

Zlatý

To bohužel nejde zabránit, aby ti nikdo nezkopíroval text.

Možná ho dát do obrázku + do toho obrázku pomocí stenografie zakódovat nějaké "kontrolní" texty

Vykašli se na "kamarádku" a ožel svůj příspěvek. Napiš si nový. Když to umíš, problém to nebude. Že jsi třídě pro smích, to neber jako dlouhodobý stav. U dalšího příspěvku si potupluj, aby někdo věděl, že je opravdu Tvůj.
Mám za to, že technicky by se mělo někde dát dohledat, kdy byl který příspěvek vložen.
Nehádej se a nepřesvědčuj nikoho, jak to bylo. Dokázat se to určitě dá. Nech si to pro sebe a sežeň někoho, kdo Ti s tím pomůže. Potom můžeš vyrukovat s pádnými argumenty, které Ti už nikdo nebude schopen vyvrátit.

Bronzový

NECHODIT NA FEJSBŮK

Pokročilý

napiš tm Ať se kouknou na tvůj profil a tam si to najdou, že to máš třeba 11.3 v 15:00 a on 11.3 v 15:10.
A nebo: vrať jí to ;D pomsti se jí..já vím, to jak se říká nemá ale v mém případě by jí to jen tak neprošlo x) nějak bych ji ztrapnila atd...:D ale dělej si co chceš ;)

Zlatý

no byl tvuj.....nebyl jeji ...ale 100% je ted majetkem facebooku ..ale to ty urcite vis procetla sis licencni smlouvy s facebookem...neda se to nijak vyresit a takoveho cloveka bych stezi nazval kamaradem...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.