kristyjar13

Jak zabránit lži na Facebooku?

Včera jsem vymyslela docela dobrý a vtipný článek o holkách a umístila jsem ho na Facebook. Jedna moje ,,kamarádka" si ho zkopírovala asi 10 minut po tom co já ho napsala, zveřejnila ho znova a nyní ho vydává za svůj. Když jsem tam napsala- něco ve smyslu ,,nechlub se cizím peřím" ona na to reagovala lží, že ho vymyslela ona a teď jsem pro srandu celé třídě. Prosím poraďte mi nějaký komentář, kterým bych jí shodila a vyšla z toho dobře JÁ :D

Nejlepší odpověď
simsalabim

Pokud uděláš screenshot obou příspěvků u kterých bude i čas vložení, můžeš – když je potom porovnáš – dokázat, že ty jsi ho přidala první. ;)

Další odpovědi
Michal Kole

To bohužel nejde zabránit, aby ti nikdo nezkopíroval text.

Možná ho dát do obrázku + do toho obrázku pomocí stenografie zakódovat nějaké „kontrolní“ texty

anonym

Vykašli se na „kamarádku“ a ožel svůj příspěvek. Napiš si nový. Když to umíš, problém to nebude. Že jsi třídě pro smích, to neber jako dlouhodobý stav. U dalšího příspěvku si potupluj, aby někdo věděl, že je opravdu Tvůj.
Mám za to, že technicky by se mělo někde dát dohledat, kdy byl který příspěvek vložen.
Nehádej se a nepřesvědčuj nikoho, jak to bylo. Dokázat se to určitě dá. Nech si to pro sebe a sežeň někoho, kdo Ti s tím pomůže. Potom můžeš vyrukovat s pádnými argumenty, které Ti už nikdo nebude schopen vyvrátit.

Braník

NECHODIT NA FEJSBŮK

Lenča59

napiš tm Ať se kouknou na tvůj profil a tam si to najdou, že to máš třeba 11.3 v 15:00 a on 11.3 v 15:10.
A nebo: vrať jí to ;D pomsti se jí..já vím, to jak se říká nemá ale v mém případě by jí to jen tak neprošlo x) nějak bych ji ztrapnila atd…:D ale dělej si co chceš ;)

badisko

no byl tvuj.....nebyl jeji …ale 100% je ted majetkem facebooku ..ale to ty urcite vis procetla sis licencni smlouvy s facebookem…neda se to nijak vyresit a takoveho cloveka bych stezi nazval kamaradem…