Bronzový

Jak zabránit erekci při thajské masáži?

Dostal jsem poukaz na thajskou masáž a mám takový neblahý pocit, že nahota a mladá asiatka...
Ale takový problém musí mít spousta mužů ne? Co se s tím dá dělat?
Doplňuji:
To jsem nebyl ale je známo, že slabší bolest může při sexu i pomoct, takže proč ne při erekci?
Docela se bojím toho trapasu, takže tam nakonec asi stejně nepůjdu :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na té masáži jsem byla a žádný problém s erekcí jsem neměla.

Další odpovědi:

Bronzový

Pozadej si a dostanes stareho asiata.

Zlatý

Jdete na masáž nebo do bordelu? Pokud na masáž, nemyslete na erotiku. Když nebudete myslet na erotiku, nehrozí erekce. Copak si to v hlavě neumíte přepnout?

To jsou ty naučené vzorce chování... někdo na mne sáhne a já si to spojím se sexem?? To snad né.

Na masážích jde úplně o něco jiného! Pracujte se svou myslí a vše bude ok, nejste přece primitivní opičák.

Bronzový

já se musím smát :) - byl jste někdy na thajské masáži? tam do vás různě dloubou, natahují vám ruce, nohy, prsty, všelijak s tím kroutí apod. :))) je to ve výsledku perfektně uvolňující, ale během procesu to může být nepohodlné až lehce bolestivé, a erotické vzrušení věru nehrozí - tedy pokud na vás nepůsobí něco jiného ;))

Zlatý

Nijak. To se nedá, základní instinkty nepotlačíte. Však ony jsou masérky zvyklé, ještě Vám od ní rády pomůžou ;{)>

Bronzový

Tomu se zabránit zcela nedá a jen doufej že po opakované návštěvě si zvykneš.
Do té doby si třeba před masáží pomoz sám a během ní mysli například jak opravuješ staré auto, venku a v mrazu s minimem nářadí.
To si ovšem samotnou masáž nevychutnáš.

Zlatý

Ty myslíš že asiatka neviděla český penis .

Bronzový

Přirozeným reakcím by ses neměl bránít. Vyber si, ženskou to potěší, když dokáže vzrušit chlapa. A nebo : Manka chce jet do města a Rumcajs nemá čas. Zastaví formana s povozem a koněm, namíří na něho pistoli. Udělej se! Stane se a pak ještě (jednou a ještě... atd)
až ten forman řekne. Už nemůžu.. Rumcajs zavolá. Manko, tento hodný pán Tě zaveze do města.
Když budeš myslet a prožívat tu masáž, může Tě to vzrušit. Ale můžeš myslet na spoustu jiných věcí a pak Tě to ani nenapadne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.