Janča169

Jak zabránit bradavicím na chodidlech?

Jak mohu zabránit bradavicím a chodidlech ještě dříve, než se mi tam začnou „rojit“?

Odpovědi
Michal Kole

Hlavně nechodit bosá, kde chodí bosy jiní lidé. Nos vojenské kanady.

Fundovaně ti poradí v lékárně nebo tvoje praktická lékařka či kožní lékařka

50centes

ty které tam máš vypálít (od doktorů jsem měl ruzný mastičky kapky a měl jsem je na ruce a na chodidlech přes 3 roky) a by se neudělaly znovu tak beru prášky z hlívy ustřičný

manon

Nevím jak zabránit, ale jeden dobrý babský recept na léčbu (a není to legrace): Uvařit lógrové kafe – trochu větší množství, abys v něm mohla koupat v nějaké nádobě chodidla – máchat od chvíle co vydržíš až do vychladnutí , kdy už by to nebylo příjemné. Nejspíš to nezabere hned (pokud to nejsou nožky dětské), ale opakované lázně mají překvapivý účinek na neduhy kůže na chodidlech, mozoly, zhrublou kůži i bradavice nebo kuří oka. Kdo nevyzkoušel, neuvěří.
Doplňuji:
Co se týká hlívy ústřičné, kdesi kdysi jsem četla, že alergici například by ji měli žvýkat syrovou nebo sušenou – denně v malé dávce.