50centes

jak zabránit aby se obrázek nebo písmo na oblečení loupalo a praskalo ???

Nejlepší odpověď
Makina

Samozřejmě záleží na kvalitě, ale každou životnost prodloužíš tím, že tričko pereš i žehlíš porubu.

Další odpovědi
Drap

Záleží na tom, jak je tisk kvalitní a na jakém materiálu , a to se samozřejmě odráží v ceně výrobku. Pokud bys tomu chtěl zabránit u levného, nekvalitního tisku, musel bys to velice málo nosit, a pokud možno vůbec neprát

briketka10

prát ručně a žehlit naruby, dělám to tak leta..

michael69

Muselo by se jedna přímo o barvení látky a nikoliv o tisk. Jinak nelze. Tisk se na tkanině každým vypráním rychle znehodnocuje.