bobánek

Jak zabránit aby se mi počítač sam od sebe restartoval?

Nejlepší odpověď
AndreiRanger

To dost záleží na tom kdy se restartuje, pokud je to při spuštění nějakého konkrétního programu, bude to nejspíše problém s kompatibilitou softwaru,

pokud se restartuje po určité době nejčastější příčinou je fyzické přehřátí ( nemusí správně fungovat chlazení PC, počítač může být situován blízko zdroje tepla, nebo je moc blízko zdi a teplo nemůže unikat ). Co se týče notebooku pomáhají chladící podložky. U PC je vhodné rozebrat bednu a vše očistit od prachu.

Další odpovědi
hanulka11

Tak to se těším na rady ,mě se to taky děje

Tak jsme udělali údržbu a snad to bude šlapat, jak má. /bylo tam ale prachu/