Jak zabránit, aby mi distributor dával do mé schránky letáky pro celý panelák?

Poslední dobou mě začíná štvát počínání distributora, resp. roznášejícího letáků. Narve letáky pro celý panelák do mé schránky. Nevím proč zrovna do mého, asi že je uprostřed řady. Kdybych měl kontakt na distributora, tak si to tam zařídím, takhle si snad budu muset počkat u dveří a chytit ho za ruku, kterou mu posléze urazit. Už jste to někdo řešil a jak? Cedulka s nápisem nevhazovat letáky, je k ničemu.

Nemyslím si, že to roznáší pošta, ta večer nechodí.

Nejlepší odpověď
fcoop

Buď tak,„jak pravil gecco“.......­......nebo jako ten klidný a vyrovnaný popelář:

http://www.za­michej.cz/shuf­fle/ur5adtlmjb

Další odpovědi
setapouch

Napis zadavateli reklamy (napr. Lidlu), ze jsi ve sve schrance nasel x jejich letaku. Klidne to vyfot a posli jim fotku. Oni se uz postaraji, aby jejich letaky, za ktere plati, nekoncily v odpadu.

gecco

Postěžuj si nadřízenému – pošťačka už „cedulku“ respektuje…
Pokud nevíš, kdo to je – nezbude, než aby sis na roznašeče/ku počkal a vysvětlil mu to tak, aby pochopil/a…
😉
Jen abys pak ve schránce nenacházel horší věci, než jsou letáky…
😉

led

Dajte na schránky oznam „reklamné materiály dávajte len do vyznačeného priestoru“ a označte daný priestor schránku nápisom „Pre reklamný materiál“.
Ak toto urobíte a doručovatelia neuposlúchnu, naďalej vám budú nútiť „spam“, sťažujte sa ich nadriadenému na firme, prípadne na miestnom úrade. Doručovatelia reklamných materiálov nesmú na požiadanie majiteľa schránky, do tejto schránky vhadzovať reklamné materiály. V opačnom prípade je to dôvod pre úrady ukončiť činnosť firmy doručujúcej spam.
PS.
aspoň u nás to takto naozaj funguje.

Gami.Pet

Podívej se na létáky a zjisti si, která firma to donáší, pak si hodně postěžuj, nebo napiš na schránku, že si nepřeješ aby ti tam někdo vhazoval tolik letáků.

ReHu

Souhlasím se setapouch.

Honzyn14

Příspěvek smazán administrátorem.