Ondra10

Jak zabranit a odnaucit kocku, aby nekadila venku do zahonku? Neni moje, takze uvitam i nejakou tu hodne ucinnou radu.

Sousedovic kocka si vyhlidla muj zahonek a tam chdoi konat potrebu a me to stve. Poradi nekdo, jak ji to zakazat, odnaucit a tak… Dik.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Pořídit si psa, ten záhonek ohlídá:-)))))

Další odpovědi
anonym

Dobrý efekt na kočky je stříkat na ně vodu z hadice,existuje i sprej,ale ten není na stopro.
Nejůčinější je pořídit si vlastního kocoura.
Doplňuji:
Už vidím jak pes u zlatokopky hlídá záhony,to je nějakej novej druh asi!
To bych si ho rád pořídil,dej odkaz na plemeno-snad záhonkář vytrvalej.Co?

ReHu

Neznáš google?

https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=stYBVZXAM­sLBVLiRgMAF#q=co+od­puzuje+ko%C4%8Dky

ivzez

Ondro,
co kdyby sis zopakoval češtinu (hlavně zápor)?

Zeptal ses, jak kočku naučit kadit venku do záhonku …