Pokročilý

Jak zabráním tomu,aby se mi někdo naboural do Pc ?

Ahoj,někdo se mi naboural do Pc,takže na skype a fb .... změnila jsme si hesla,ale mám pocit že to nestačí,dá se pro tomu udělat ještě něco ?
Děkuju...
Doplňuji:
*jsem si hesla
*proti tomu

Odpovědi:

Zlatý

nezapínať ho.
a keď zapínať, nepripájať sa na sieť.
a keď pripájať na sieť, používať aktualizované antiviry.

nerozdávať heslá.
používať viac rôznych hesiel.
nie sa bezhlavo registrovať na 3000 stránok (osobne neveľmi rád mám stránky s registráciami, i keď sa tomu nedá vyhnúť)
neotvárať poštu od neznámeho odosielateľa.
Nesťahovať software včítane hier.

atď

Zlatý

Používat aktualizované antiviry - jen to ne prosím - více antivirových programů Vás neochrání, naopak, budou se mezi sebou rvát a před viry chránit nebudou.

Důležité je používat pravidelně aktualizovaný internetový prohlížeč (třeba Internet Explorer nebo Opera) a programy, včetně Windowsu (operační systém).
Dále je nunté používat pravidelně a včas aktualizovaný antivirový&antispyware programem s rezidentním štítem (třeba Micrsoft Security Essentials nebo AVG Free). Samozřejmostí je mít i zapnutý a nastavený firewall (novější Windows mají svůj a celkem dobrý).

Pro kontrolu, zda-li v počítači něco nechtěného není, doporučuji, abyste mi poslala výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete z http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Tento soubor mi prosím pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.