Jak zablokovat email proti nechtěným firmám?

Nejlepší odpověď
barnajka

Jestli vám chodí od různých firem reklamní nabídky pravidelně, dost možná, že máte u nich tyto novinky (newsletter) „objednané“. Někde na konci e-mailu obvykle míváte odkaz: „Odhlásit zasílání novinek“ apod. Stačí kliknout.
Pokud byste tam ten odkaz nenašel, mělo by stačit do firmy poslat e-mail a oni zasílání zruší.

Jestli ale chcete příchozí poštu vyloženě blokovat, přihlaste se do vaší e-mailové schránky a nahoře, vedle tlačítka „hledej e-mail“ najdete funkci „Filtruj příchozí poštu“ . Klikněte na „Přidat nový filtr“ – a tam už si přesně nadefinujte parametry pro filtrování. Můj návod platí pro e-mailovou schránku na Seznamu, ale podobně to funguje i u jiných poskytovatelů.

Další odpovědi
MacChill

Zkuste první emaily co od firmy přijdou přesunout do schránky se spamem, po určité době schránka pochpí, že emaily od této adresy nechcete a začne je sama přesouvat do koše

Skalda

to je hnodne obecny dotaz. Jedna se o firemni email? Bezi ve firme mailserver? Jinak kazdy freemail ma moznost zablokovat kontakt hned u kontaktu, nebo jména.