Avatar uživatele
Nitrol

Jak zabít čas v nemocnici ?

Mám u sebe jenom mobil, papír, tužku a neskutečně se nudim ://

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, johana 56, briketka10, gagaga, marci1, kavac před 3642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tak já nastupuji zítra na devátou operaci. Po operaci se moc nenudím a pak si čtu nebo pomáhám sestřičkám. Jak jen to jde tak vypadnu.
Doplňuji:
Všem děkuji. Hodně zdejších uživatelů ví jak na tom jsem se zdravím. Nicméně Vám slibuji, že zde budu za týden opět opruzovat. Ještě si myslím že to překonám.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Sežeň si sudoku a lušti, nebo si kresli, něco piš. na mobilu se dají hrát hry. No a sestřičky jsou většinou pěkné holky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

Svěř se sestřičkám.
Můžeš jim v něčem pomáhat, poví ti jaké jsou dostupné možnosti jako je televize.
Někdy mají malé knihovny, časopisy.
Mohou se objevit i společenské hry na hrani se spolupacienty.
Nebo začni psát pokračování Nemocnice na kraji města.

Přeji brzké uzdravení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
msi

Škoda, že nemáš knížku..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

A to jsi tam sám ? Můžeš si s někým pokecat ( hlavně ne o nemocech ) a nebo sestřičkám pomoz s nastříháním papírových čtverečků. Mě to docela bavilo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím jak jsi na tom, zda lížící či i trochu chodící.Když já byl v nemocnici, měli tam společenskou místnost kde byla televize a internet a několik poliček s knížkama.Hned jsem měl o zábavu postaráno.Když jsem musel ležet, tak už před tím jsem si vzal knížku a nebo mně manželka nosila knížky z domova (řekl jsem jí, kterou přesně chci).
Na druhou stranu ale chápu, když něco bolí na nic není nálada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

To je jasná matematická operace.
Papř + tužka + mobil = kresba podle fotky v mobilu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

V nemocnici jsem hodně četl, až mi pacienti na pokoji vynadali, že se nezapojuji do hovoru. Současně jsem z mobilu poslouchal rádio.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek