Nitrol

Jak zabít čas v nemocnici ?

Mám u sebe jenom mobil, papír, tužku a neskutečně se nudim ://

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak já nastupuji zítra na devátou operaci. Po operaci se moc nenudím a pak si čtu nebo pomáhám sestřičkám. Jak jen to jde tak vypadnu.
Doplňuji:
Všem děkuji. Hodně zdejších uživatelů ví jak na tom jsem se zdravím. Nicméně Vám slibuji, že zde budu za týden opět opruzovat. Ještě si myslím že to překonám.

Další odpovědi
Kelt

Sežeň si sudoku a lušti, nebo si kresli, něco piš. na mobilu se dají hrát hry. No a sestřičky jsou většinou pěkné holky.

Mirdas

Svěř se sestřičkám.
Můžeš jim v něčem pomáhat, poví ti jaké jsou dostupné možnosti jako je televize.
Někdy mají malé knihovny, časopisy.
Mohou se objevit i společenské hry na hrani se spolupacienty.
Nebo začni psát pokračování Nemocnice na kraji města.

Přeji brzké uzdravení.

msi

Škoda, že nemáš knížku..

marci1

A to jsi tam sám ? Můžeš si s někým pokecat ( hlavně ne o nemocech ) a nebo sestřičkám pomoz s nastříháním papírových čtverečků. Mě to docela bavilo. 🙂

anonym

Nevím jak jsi na tom, zda lížící či i trochu chodící.Když já byl v nemocnici, měli tam společenskou místnost kde byla televize a internet a několik poliček s knížkama.Hned jsem měl o zábavu postaráno.Když jsem musel ležet, tak už před tím jsem si vzal knížku a nebo mně manželka nosila knížky z domova (řekl jsem jí, kterou přesně chci).
Na druhou stranu ale chápu, když něco bolí na nic není nálada.

Zbynas

To je jasná matematická operace.
Papř + tužka + mobil = kresba podle fotky v mobilu

suaeda

V nemocnici jsem hodně četl, až mi pacienti na pokoji vynadali, že se nezapojuji do hovoru. Současně jsem z mobilu poslouchal rádio.