Jak zabírá Rybomunyl?

Ahoj, moc by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenosti s tímto přípravkem na posílení imunity? Mé 4 leté, věčně nemocné dceři, jej doporučila pediatrička, tak jsem zvědavá.

Odpovědi
efka

Ribomunyl je sloučení několika virů, které při správném používání (dle rozpisu) alespoň několik měsíců vytváří v těle ochranné látky proti nejčastějším virovým onemocněním. Je to podobné očkování, ovšem nikoliv jednorázového, nýbrž časově neomezého.
Já jsem po dvou útocích zákeřné nemoci a beru tento prostředek již několik let. Zatím jsem žádnou silnou virovou nákazu nedostal, neboli mohu doporučit. Samozřejmě je nutno doplnit správnou výživou, posilováním organismu, případně očkováním proti chřipce a pod. přewji Vaší dcerce hodně zdraví

DV

V pripade leku Ribomunyl se pan/pani Efka seredne myli a podava castecne nepravdive informace. Tento preparat je bakterialni lyzát, cili smes BAKTERII, ktere jsou pacientovi podavany peroralne ve forme laicky receno usmrcenych bakterialnich telicek. Z organismem pacienta tedy nijak neinteraguji, pouze po vstupu do tohoto organismu stimuluji tvorbu protilatek proti beznym infekcim. Vzhledem k castym recidivam Vasi dcery je pak na miste nasadit nejaky imunopreparat tohoto charakteru. V cem ma Efka pravdu, je vhodnost pridani dalsich alternativ, ktere mohou dale posilovat imunitu Vasi dcerky, vitamin C, preparaty obsahujici D-Glukan, pripadne extrakty Trapatky Nachove (Echinacea)

Krugerka

Neteř bere Ribomunyl od podzima a spolu se sirupem Ketof… pozorujeme výrazné zlepšení jejích respiračních potíží a vyjma jedné střevní chřipky za celou zimu nezastonala!