Jak zabírá Rybomunyl?

Ahoj, moc by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenosti s tímto přípravkem na posílení imunity? Mé 4 leté, věčně nemocné dceři, jej doporučila pediatrička, tak jsem zvědavá.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Ribomunyl je sloučení několika virů, které při správném používání (dle rozpisu) alespoň několik měsíců vytváří v těle ochranné látky proti nejčastějším virovým onemocněním. Je to podobné očkování, ovšem nikoliv jednorázového, nýbrž časově neomezého.
Já jsem po dvou útocích zákeřné nemoci a beru tento prostředek již několik let. Zatím jsem žádnou silnou virovou nákazu nedostal, neboli mohu doporučit. Samozřejmě je nutno doplnit správnou výživou, posilováním organismu, případně očkováním proti chřipce a pod. přewji Vaší dcerce hodně zdraví

V pripade leku Ribomunyl se pan/pani Efka seredne myli a podava castecne nepravdive informace. Tento preparat je bakterialni lyzát, cili smes BAKTERII, ktere jsou pacientovi podavany peroralne ve forme laicky receno usmrcenych bakterialnich telicek. Z organismem pacienta tedy nijak neinteraguji, pouze po vstupu do tohoto organismu stimuluji tvorbu protilatek proti beznym infekcim. Vzhledem k castym recidivam Vasi dcery je pak na miste nasadit nejaky imunopreparat tohoto charakteru. V cem ma Efka pravdu, je vhodnost pridani dalsich alternativ, ktere mohou dale posilovat imunitu Vasi dcerky, vitamin C, preparaty obsahujici D-Glukan, pripadne extrakty Trapatky Nachove (Echinacea)

Pokročilý

Neteř bere Ribomunyl od podzima a spolu se sirupem Ketof... pozorujeme výrazné zlepšení jejích respiračních potíží a vyjma jedné střevní chřipky za celou zimu nezastonala!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.