sobull

Jak zabezpečit jakýkoliv software před nelegálním šířením?

Zajímalo by mě, jak se vytváří systém, který udává softwaru instalační klíč, bez kterého nelze software nainstalovat? Existuje na to nějaký program či se musí oslovit specializovaní lidé/firma?

Odpovědi
KdoSiOdJinud

řekl bych že stačí šikovný programátor > chytrý algoritmus – problém je v tom, že vykukové vytvářející cracky mají přehled, takže když někdo chce mít dočasně „necracknutelný“ program, můsí být o krok na před a to se s „automatickým“ softwarem nepovede… můj názor