Jak zabezpečit auto proti krádeži?

Odpovědi:

Nejlepší je hlídané parkoviště. ;-) Nebo dobrá garáž. ;-)
Pokud jde o běžné auto, je nejlepší zabezpečení viditelné - zamykání řadící páky, páka na volant - zloděj si pak, pravděpodobně, vybere k ukradení jiné auto v řadě.
Proti zlodějům, kteří auto neodtahují, pomůže i skrytý spinač vypínající např. palivové čerpadlo, zapalování...
100% nepomůže nic.

Pokročilý

Jediné auto, které ti nikdo neukradne je to, které si nekoupíš :-))
Jinak, jak už je psáno, 100% nebude nic, vždy je nějaká naděje, že o něj přijdeš. Začíná to už výběrem, koupit auto, které se moc nekrade a pak další a další možnosti zabezpečení.

Vždycky je lepší udělat toho co nejvíc. To se ti vyplatí a obzvlášť, když jsi z Prahy a máš oktávku, které se kradou o 106. Jak už tady padlo, nech si určitě nainstalovat mechanický zabezpečení. U takhle drahého auta ti doporučuji taky označení oken pískováním, které ti taky výrazně sníží pravděpodobnost, že ti atuo ukradnou. Provádějí to stovky firem a trvá to několik minut.

Bronzový

Bezpečností fólie na skla, které zabrání vysipání skel. Pokud máš vestavěnou navigaci, tak vyměnit za odnimatelný terminál popřípadě, něčím zakrýt. Nemít ve vozidle nic co by lákalo zloděje. Pokud se bojíš ukradení auta jako celku, tak bezpečností fólie jsou také dobré ( zloděj se nedostane hned do auta a rozbití potrvá dlouho a bude to dělat velký hluk ) zamikat řadící páku. Někdo si nechává montovat i tajné tlačítko na přívod el. energie. Já ho třeba mám a vždy když nechávám svého miláčka o samotě, tak to přepnu a mám jistotu, že to nikdo nenastartuje.

Jinak záleží na celkové zručnosti zloděje a vychytralosti.

je treba si ho nejak zbezpecit, mi auto jednou ukradli a manzel koupil zabezpeceni od www.zeder.cz, sice neni nejlevnejsi, ale pry je opravdu ucinne

Zdravim, koukám že se tu řešilo zabezpečení Zeder. Jestli o tom někdo uvažuje tak souhlasím že to není nejlevnější ale mám kamaráda který tam pracuje a dost mi to vysvětlil jak to funguje. Co vím a co mě přesvědčilo je hlavně to že nikdy nebylo odcizeno vozidlo s tímto systémem a má to nejvyšší třídu zabezpečení. To mě stačilo.

Diskuze k otázce

Kulička 115

Koupila jsem si nové auto a chtěla bych ho zabezpečit. Vím, že nic není na 100%, ale ráda bych udělala maximum protot, abych tu šanci, že ho neukradnou snížila. Bohužel nemám možnosti garáže, bydlím v centru Prahy...a mám octávii

lenka23

Já jsem si nechala dát na octavku zeder i s pískováním skel. Doporučil mi to bratranec ze Slovenska, kde to si montuje většina lidí. Taky jsem to dost řešila a hledala, co je tady dostupné. No pravda je, že vstupní investice byla vyšší, ale auto mám stále před barákem :-).

Fajník

Vždycky je lepší udělat toho co nejvíc. To se ti vyplatí a obzvlášť, když jsi z Prahy a máš oktávku, které se kradou o 106. Jak už tady padlo, nech si určitě nainstalovat mechanický zabezpečení. U takhle drahého auta ti doporučuji taky označení oken pískováním, které ti taky výrazně sníží pravděpodobnost, že ti atuo ukradnou. Provádějí to stovky firem a trvá to několik minut.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.