Markyss

Jak zabavit 4 letou holku?:)

Mám 4 letou sestru a nevim jak jí zabavit…Tak doufám že mi pomůžete…Za každou užitečnou odpověd děkuji.:)

Nejlepší odpověď
anonym

Dej jí pastelky a papír :) to zabaví každého, nebo jestli máte domácí zvířátko tak to.
Moje 4 letá sestra miluje kreslení například křídami, ale postačí i papír, táta jí koupil takovou tabuli, která je na fixi (jako tabule ve škole) a baví to nejen jí ;)

Další odpovědi
anonym

Tak si s ní hraj a neseď u počítače. Nic se ti nestane, když se na chvíli staneš zase malou holkou, která má ráda panenky, staví a bourá komíny, nebo hrady a zámky, nebo si maluje. Je dost věcí, které spolu můžete dělat, také jí můžeš číst pohádky nebo říkanky.

moni123

zkus si s ní zahrát pantomimu…v neděli jsem jí hrála se svojí 4letou sestrou taky…a strašně jí to bavilo…;) nebo jí dej omalovánky a pastelky…:)) ,zahraj si s ní nějakou stolní hru,nebo tak něco..:))