iwetax

Jak zabalit odrážedlo?

Chci poslat poštou odrážedlo. Nevím ale jak ho zabalit a kde sehnat tak velkou krabici? Nebalí to také na poště?
Doplňuji:
Odrážedlo je takoví autíčko a nožičkama se dítě odráží : http://www.da­rek.cz/odraze­dlo-pejsek-z98173/

Nejlepší odpověď
anonym

Pár věcí,pár,bych snad věděl,ale jak se balí odrážedla – to tedy netuším.
Možná to bude tím,že nemám ani ponětí,co to je.
Odrážedlo.

Další odpovědi
aramah

já ho posílala, v samoobsluze jsem si řekla o krabici a hotovo ale už nevim kolik jsem platila na poště.Nevim co to máte za odrážedlo,já posílala motorku.

mosoj

Obalit bublinkovou folií, nebo papírem. Přes to ještě jednou balicí foli. Prostě udělat bubáka.
Poslat přepravní službou DHL či jinou. Vyjde levněji než poštou nehledě, že nevím jestli by to jenom takto zabalené vzali a žádnou krabici nepotřebujete.

Miroslavst

Na poště ti to nezabalí, to neměj strach, ale dej si pozor jak to zabalíš. Na www.cpost.cz si zjisti rozměry zásilek, abys neplatila za neskladné!
Přesáhne-li jedna strana 120 nebo součet všech tří stran 200cm, jedná se o neskladný balík s příplatkem kolem 100Kč ne-li víc.
Pozor na to.
Jinak zkus sběrnu, sběrný dvůr.
Doplňuji:
Bubco, seděl jsi v tom jako malý prcek, má to kolečka a sedátko s dírama pro nohy.
Sedíš v tom jak vosa na bomboně a odrážíš se. Pomáhá to k učení chodit.
Třeba takto nové: http://img.mi­mishop.cz/h/ms/223­/0/1113/a50405­.jpg
nebo takto: http://www.top-bazar.sk/foto/2143471206-predam-choditko-chicco-dj-hawai.jpg

ReHu

Já bych ho obalila bublinkovou folií ( aby se neodřelo) a pak ještě tou smršťovací.
Pokud se bude posílat v krabici, v nějaké prodejně vám velkou dají, je potřeba volné prostory vyplnit. Třeba zmačkanými novinami apod. Ale co nejvíce a nejpevněji, aby se posílaná věc co nejméně hýbala.

anonym

Díky,to mě bohužel nenapadlo.Až jsem si i myslel,že to je vtip.A chtěl jsem být také vtipný a poradit, že se to balí stejně,jako utahovadlo na vytahovadlo.