Jak zabalit DVD

Jsem trochu na vážkách protože jsem nikdy žádný balík neposílal a proto se chci zeptat.Jak zabalit Dvdčko které chci poslat poštou.Stačí ho dát do obálky nebo ho mám dát do nějaké krabice a zalepit izolepou.

Odpovědi
Jirka

Já bych doporučovala vetsi obalku vyplnit vatou nebo pouzit „bublinkovou“ obalku. Tam jde o to,kdyz nejakemu postakovi spadne posta na zem,aby DVD spadlo do mekkeho.