Avatar uživatele
akacie

jak z toho ven?mate taky totoooooo?

krasny den rada bych vyuizila vasich vedomosti a snad mi poradite.jsem na materske dovolene a predtim jsem pecovala o tezce postizenou dcerku kterou ma v peci nyni otec ale jsme v vsichni ve spolecne domacnosti kdo koho ma v peci tudiz neni podstatne.cily jsme oba na soc.davkach.muj dotaz zni jak pryc ven z dluhu resp.z uroku.napr musim spalcet panu vranovi do prerova dluh za 2000,– 50 000,.a tak to mame vsude uz to nejde dale s tak vysokymi uroky jsme v hmotne nouzy cily musi byt nake prominuti?poradte jsem zoufala nevyhybame se spalceni ale uz nemuzeme dale.dekuji za vasi odpove

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

exekuce

Doplňuji:
Výjimečně hloupá anteka, sorry!
Jsou i jiné možnosti a není jich málo. Existuje např. pojem oddlužení, s čímž ti může spousta lidí poradit a pomoci. Máš-li zájem, pošli interní poštou telefon, mail ap. a zavolá ti jeden z nich. Je to známý 😉

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

exekuce

Akacie, tohle samozřejmě řešení určitě mít bude. Tak jako všechno, s čím se chce člověk opravdu vypořádat. Doporučila bych Vám v této fázi posbírat podklady ke všem Vašim závazkům a navštívit advokátní kancelář. Zeptejte se na možnost vyhlášení osobního bankrotu. Většina advokátů jsou slušní lidé, kteří Vám budou ochotni jistě své služby vyúčtovat i na splátky.
V každém případě Vám advokát poradí, co udělat s panem Vránou a ostatními věřiteli. Možná ten Váš dluh bude „vypadat“ jinak, když Váš věřitel zjistí, že za Vámi stojí právník.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ku

exekutor vrana dela si co chce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
exit47

exekuce

jedna možnost www.pujcky-konsolidace.cz
druhá možnost www.muj-bankrot.cz/jak_vyh­lasit_osobni_ban­krot/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
www

Tomu říkám za dobrotu na žebrotu, na moji nabídku (odpověď) tazatelky v interní poště jsem obdržel toto
Věc: 'to je odpoved jak prase

nauc se psat…a netykej mi'
Děvče, sama ses tam dostala, najmi si tedy za další nemalé peníze právníka a neotravuj zde!

před 3934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Akácie, nezakládej další stejnou otázku, to se zde chápe jako podvádění. Už ses zeptala, takže další podrobnosti piš sem do diskuze.
Osobním bankrotem řešit dluhy nechceš. Úroky Ti narůstají. Takže řekni sama, kde chceš hledat řešení? Dluhy se platit musí. Na ty ti žádnou dávku nedá sociálka ani nikdo jiný. Postiženou dceru máte jednu. Kvůli ní nemusíte být doma dva. Takže si Ty nebo otec najděte práci a začněte konečně dluhy splácet.

před 3934 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Chybí jiná možnost. A o čem chceš hlasovat ? Dluhy se musí platit. Nejsnadnější je takové dluhy vůbec nedělat.

před 3934 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek