Jak z toho ven ?

Jsem už dost psychicky vyčerpaná ze vztahu , on ze mě dělá debila a já to vím . Pořád je v tom nějaká jiná holka , ale prý "kamarádka" , ale jak mu mám věřit , když už mě jednou podvedl , před rokem a já se to dozvěděla teď ? Miluju ho ,nedokážu ho opustit . Potřebuju poradit , jak se nejlépe zbavit trápení , už to nezvládám , přemýším nad tím , že spolykám prášky a bude to , už se nebudu trápit , vážně už jsem v koncích .....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Vážně uvažujete o tom, že ublížíte sobě,
místo abyste vykopla toho, kdo Vám ubližuje?
To snad ne!!

Další odpovědi:

Zlatý

musíte si vybrať - rozum alebo srdce.

tým, že ublížite sama sebe, neublížite nikomu inému (nepíšete, či máte deti).

doporučujem v prvom rade návštevu psychológa, psychiatra - nie preto, že by ste bola chorá, ale preto, aby ste našla, čo vlastne chcete.
a potom manželskú poradňu. ale na to musíte byť dvaja.
tam by vám mohli pomôcť vo vzájomnej komunikácii.

len neseďte doma a neplačte nad rozliatym mliekom, lebo to nemusí dobre dopadnúť.

;-Q

V prvé řadě by si měl milostpán uvědomit,že ženy,holky nebo slečny nejsou hračky a nejdou střídat tak jak se mu zachce a i ony mají city.Určitě bych s ním dala vážnou řeč a probrala bych to s ním..Zkus se s ním dohodnout na podmínkách vašeho vztahu nebo Konec.Vím,že je to pro tebe velmi těžké,ale to je až poslední varianta,pokud by nebyl schopen respektovat podmínky a věř mi,že pokud Tě miluje a záleží mu na Tobě určitě na ně přistoupí..Tím jsem si jistá i z vlastní zkušenosti.Chápu Tě ,že se tím trápíš,ale spolykat prášky NENÍ ŘEŠENÍ!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.