lala22

Jak z toho ven ?

Jsem už dost psychicky vyčerpaná ze vztahu , on ze mě dělá debila a já to vím . Pořád je v tom nějaká jiná holka , ale prý „kamarádka“ , ale jak mu mám věřit , když už mě jednou podvedl , před rokem a já se to dozvěděla teď ? Miluju ho ,nedokážu ho opustit . Potřebuju poradit , jak se nejlépe zbavit trápení , už to nezvládám , přemýším nad tím , že spolykám prášky a bude to , už se nebudu trápit , vážně už jsem v koncích .....

Nejlepší odpověď
ivzez

Vážně uvažujete o tom, že ublížíte sobě,
místo abyste vykopla toho, kdo Vám ubližuje?
To snad ne!!

Další odpovědi
arygnoc

musíte si vybrať – rozum alebo srdce.

tým, že ublížite sama sebe, neublížite nikomu inému (nepíšete, či máte deti).

doporučujem v prvom rade návštevu psychológa, psychiatra – nie preto, že by ste bola chorá, ale preto, aby ste našla, čo vlastne chcete.
a potom manželskú poradňu. ale na to musíte byť dvaja.
tam by vám mohli pomôcť vo vzájomnej komunikácii.

len neseďte doma a neplačte nad rozliatym mliekom, lebo to nemusí dobre dopadnúť.

;-Q

Topovka333

V prvé řadě by si měl milostpán uvědomit,že ženy,holky nebo slečny nejsou hračky a nejdou střídat tak jak se mu zachce a i ony mají city.Určitě bych s ním dala vážnou řeč a probrala bych to s ním..Zkus se s ním dohodnout na podmínkách vašeho vztahu nebo Konec.Vím,že je to pro tebe velmi těžké,ale to je až poslední varianta,pokud by nebyl schopen respektovat podmínky a věř mi,že pokud Tě miluje a záleží mu na Tobě určitě na ně přistoupí..Tím jsem si jistá i z vlastní zkušenosti.Chápu Tě ,že se tím trápíš,ale spolykat prášky NENÍ ŘEŠENÍ!