uccello

Jak z PC odstranit svinstvo jménem Seznam Software?

Přítelkyně si při instalaci hry nedala pozor a už to tam bylo. Na tyhle sviňárny vždy pomohl Adwcleaner, jenže tentokrát se mi nechytá. Máte nějaký osvědčený způsob, jak to trvale odstranit. Předem musím říct, že přes přidat/odebrat programy to samozřejmě nejde. Je to podobný jako Delta nebo Babylon…někteří určitě znají. :)
Doplňuji:
Obsahuje to doplněk Lištička od seznamu, tu prostě nelze normální cestou odstranit. Přemýšlím, že napíšu na Seznam a pěkně jim to vytmavím.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pošlete mi výpis z Hijackthisu a přes Hijackthis to odpálíme.
Hijackthis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

Další odpovědi
melanie

Jen jim na seznam napiš.Mě se tohle taky děje.I když odklikám aby se tyhle blbosti neinstalovaly, stejně se to nainstaluje.Nap­říklad teď, když otevřu google chrom otevřou se mi zároveň 3 vyhledávače a nejde to odstranit a to je právě delta, babylon a ještě mysearch dial. ☹ Co takhle používat jiný prohlížeč ?Ale nevím, jestli to bude fungovat :(

huxa

Jestli mě paměť neklame, tak seznamácká lištička je poštovní klient nainstalovaný v PC, takže by měl být ve win 7 k odinstalování, jestli není, klikni pravým na zástupce (nejspíše ho máš na ploše, ne?) a potom se podívej, kde je umístěný pravý launcher, potom najeď o jednu složku výše, možná ještě jednou o jednu složku výše a všechno, co k té lištičce patří z tama prostě zmaž. Jestliže to máš v prohlížeči, podívej se do doplňků a zde to odstraň, popřípadně si ještě změň v nastavení domovskou stránku, vyhledávání ve vyhledávací liště na to původní, apod.

klob1

nechápu jaké svinstvo myslíš???ale to si musela sama nainstalovat a docela to je problém a sám se nenainstaluje se,neumí to bez člověka samotného, spíš nějaké svinstvo si přitáhla hraním do počítače,což se stává..jinak je to normální prográmek,který jen napomáhá a oznamuje maily,které si zadá majitel.
jinak se to odinstaluje normálně jako každý oficiální software..v sekci odstranění softwaru..
Doplňuji:
a nežli se to nainstaluje do počítače,tak je plno otázek nastavení!!!Takže někdo je zmagořený z her A NEUMÍ ČÍST,TAK KLIKÁ CO VŠECHNO POČÍTAČ NAPÍŠE..a divím se? je to v češtině ještě k tomu..!!!tak mě podrž..kdyby v Čínštině,tak se divit nebudu,protože to bych ani já nevěděl co mi to pak píše..

uccello

pro melanie: Mě se taky zdá, že se to snad nainstalovalo i přes to, že to nepovolila. Prý si na to dává extra pozor, což za tu dobu už vím. No je to pěkně zákeřný, zkus ten Adwcleaner, třeba tobě zabere. Mě na Deltu a Babylon zafungoval.

huxa

Ano, také se mi stalo, že i po odkliknutí těchto blbostí se nainstalovali, seznam ovšem za to nemůže, ale výrobce (distributor) daného programu.
Jestli se ti to nepodaří odinstalovat, můžu ti s tím zdáleně pomoci přes program teamviewer