jiri2105

Jak z outlooku 2010 zpet do seznamu?

Outlook mi nejak vysál všechen doručený email ze seznamu, takže je teď nemožný se dostat k mejlum z jiného počítače. Je nějaká cesta zpět? Ke všemu se mi to stalo na stolním pc, takze jinde se teď k starším mejlum nedostanu..

Odpovědi
mosoj

Nastav si v emailovém účtu Otlooku volbu " nechávat kopie na serveru".
Pokud jsi to nastavené neměl, stáhly se ti emaily do počítače.