Jak vzpomínáte na Základní Školu?

Jsou Vaše vzpomínky kladné nebo by jste těm učitelům co tam učily ještě po letech vyhlásily válku? :)

Odpovědi
hanulka11

Moc ráda vzpomínám na všechny zážitky …měla jsem dobré učitele

anonym

Mé vzpomínky na základku byly , jsou a budou jen pozitivní.I když jsem nějak nevynikal,soudruzi učitelé mi dávali rady do života,které jsem postupně uvedl v život.Pravda je i ta,že kdybych potkal jednoho soudruha učitele i po 40-ti letech,tak bych mu jednu natáhl,proto že mě neprávem obvinil.

panenka

Na základku mám krásné vzpomínky

rynek878

Já na tu dobu hrozně rád vzpomínám a abych na ty vzpomínky nebyl sám,tak zvu spolužáky každé 2–3 roky na slezinu naší třídy,to potom žvatláme jeden přes druhého,dokonce mne coby organizátora uhánějí o častější setkání,opravdu všichni na ty léta rádi vzpomínáme,byli jsme bezva parta a ještě jsme i když to je tak dávno.

led

Je to tak dávno, že si pamätám len to dobré. Veselé a šťastné detstvo.

1. triedu som dokonca robila v dvoch mestách. Dokonca sme mali aj náboženstvo. 🙂

tom004

Bylo to fajn. Učitelé nás učili věcem rozumět,ne se je „nabiflovat“.

Rocker

Na základku vzpomínám v dobrém,byla tam legrace,skoro žádné starosti,kamarádi…a teď dělám na základce školníka,i když v jiném městě.

Michal Kole

Na ZŠ si moc nepamatuji

Terryle

Na učitele mám vcelku dobrý vzpomínky. Na prvním stupni na malotřídce byli skvělí. Na druhým byli lepší i horší, jako všude… ale měla jsem tu kliku, že na předměty, které mě zajímaly a které pro mě byly důležité dál ve studiu a v životě, jsem měla učitele dobré nebo výborné. A mizerně vysvětlená matika nebo nezáživná fyzika se přežila… (i když, být to tenkrát jinak, možná bych dneska o těch letadlech jenom nesnila a nepsala… :o)

Problém byl jen svýho času s třídní, které se ukrutně nechtělo řešit problémy mezi nevyrovnanou třídou a hodně různýma dětma, který místy přerůstaly v šikanu. Už ani pořádně nevím, pak se to snad nějak urovnalo víceméně samo s přispěním důraznějších a spravedlivějších spolužáků, ale pamatuju si učitelčin pštrosí přístup „nic se neděje, není to tak zlý, však ona to určitě byla vina obou stran“. Ale což, přežili jsme to. Že na to někteří nemají nejlepší vzpomínky, no co. Základka holt bývá džungle.