FOG

Jak vznikla voda Na Zemi?

Asi vsechny planety v nasem „okoli“ nemaji vodu.Jak je mozne,ze prave my na Zemi ji mame a jak vznikla.
Predpokladame ,ze zivot vzniknul prave z vody ,z more.

Nejlepší odpověď
Retro

Voda na planetě vznikla před 4 mld. let
Vznikla ochlazováním plynných částic a sloučením kyslíku a vodíku.

Další odpovědi
mosoj

Voda vznikla i na jiných planetách, ale jenom na zemi se vytvořily takové podmínky aby se zde udržela. Na ostatních planetách se vypařila a unikla do vesmíru. Nebo se tam vyskytuje ve zmrzlém stavu.