Fregurdios

Jak vzniká opar?

Zajímalo by mě jak se může sám od sebe objevit, když vim že jsem se nelíbal s někým kdo ho má a ani sem po nikom nepil nebo tak…
Co je příčinou?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Mojí tetě se udělá když se lekne. Hned druhý den tam má v koutku opar. Ale opary se můžou dělat i z jiných příčin. Všechni už vypsaly kolegyně :)

Další odpovědi
panenka

opar se může například objevit s chladu,horečky,ze stresu,únavy,ale i s vyčerpání

Zdroj: http://www.ko­necoparum.cz/o­pary.php?akce=spou­stece

anetadela1

Mojí mamce se opary dělají z leknutí, manželvi ze velkýho stresu.....

Fly

Opar býva v těle a není ho vidět, ale když se tělo oslabí nemocí tak se projeví.

Michal

Opar je vlastně jakási obraná realce organismu,takže se nemusíte po nikom napít a stejně opar dostanete.Je dobré,teď na jaře mít zvýšený příjem vitamínů,vlakniny ap.No pardon,na Jaro si chvilku ještě počkáme.

kafe2

Opar je myslím virová infekce, leknutí stres apod. mohou projev možná nějak nastartovat ale určitě nejsou prvotní příčinou. Vždyˇmyslím už dnes existují léky (Zovirax?)