Lenka___

jak vzniká epileptický záchvat?

je to on psychiky?

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/medici­na/neurologie-nemoci-vysetreni/pricina-vzniku-epilepsie-a-jeji-deleni

Další odpovědi
Lubicipek

Epilepsie vzniká nerovnováhou nervů… nejdříve 1. pohotovost k záchvatu, 2. vznik ohniska, které záchvaty vyvolává, 3. podnět jako spouštěcí mechanismus záchvatu… při vzniku ohniska ve kterém sou poškozené buňky…tyto ohniska vznikají buď při porodu, při narození nebo i během života narozeného jedince.