Avatar uživatele
martina1

Jak vzbudit chlapa, aby nebyl vytočený?

Teď mi usnul manžel s dětmi a já ho potřebuji vzbudit,aby mi pomohl do vany a pak šel spát k sobě do postele.Je vytočenej ikdyž ho vzbudím po obědě,no prostě pokaždé.Jak to udělat,aby se tvářil normálně a nenadával?
Doplňuji:
Receptů je opravdu hodně,jen na mého morouse nic neplatí,asi je to jeho povahou.Večer byl rachot.Když mě nastěhovat do vany,tak opět usnul na gauči a já byla do půldruhé ve vaně,protože jsem se ho nemohla dovolat.Naštěstí se vzbudila holka a došla pro tátu.Doufám,že už příští týden na nohu šlápnu,jinak se zblázním,Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, Kajra, Jahoda, anonym, chucky, aramah, rynek878, kapka, Bumbes, lilibou před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Něco mu slib, přestože není středa ani sobota jak jsi psala. Myslím, že nadávat nebude a rád vstane :D
Doplňuji:
Tak když takhle, tak příště zavolej:„Vstávej a pojď mě vyndat nebo mi selže pistole!“

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

nebudit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

Na každého platí silná vůně dobrého jídla – někdo je na sladké, někdo na slané.
Například obyčejná topinka s volským okem a česnekem je spolehlivý „budík“ (samozřejmě pro toho, kdo toto jídlo má rád). Nebo i obyčejný v troubě rozpečený rohlík umí zavonět…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Rád bych Vám poradil,ale co když poradím špatně?Ještě by mne zbil.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kýbl vody? A vážně – bez vytočení to asi těžko půjde.Když reaguje tak,jak říkáte.Spíš – co nejméně.Ale to vy už budete vědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilibou

na mého přítele platí pusinky a hlazení a hlavne snídaně nebo nějaké dobré jídlo na stole..to vždycky vzbudí..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rano-zazpivam ranni kava,odpoledne-jo tak ja prijdu,jak jsme se dohodli-verte ze to slysi,a na vecer to delam tak,ze jsem to ja prvni v posteli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

To je snad nemožný úkol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Polibkem?
Nebo pohlazením:-)?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

U nás je to obráceně, manžel má stále dobrou náladu zato já jsem věčně nabručená. A vzbudit mě? To už ví, že tudy cesta nevede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Možná,že by stálo za pokus,vyzkoušet vlézt do té vany sama a jakoby upadnout a hrozně plakat,že jste si z nohou určitě udělala ještě něco navíc.Jestli Vás má rád,tak bude z toho tak vyplašený,že zapomene láteřit,že ho někdo vzbudil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Earl Sin

Doporučuji zazvonit na venkovní zvonek :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Ve starých hotelových koupelnách býval pod stropem vypínač z lankem na zvonek na obsluhu. Poproste taťku ať vám jej také udělá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek