rPet

Jak vyzrát na SPAM

Zdravím mám problém. Do schránky mi chodí stovky spamů denně a nemohu se toho zbavit. Vytvořil jsem si nový email ale hned jak někde email použiju, tak mi začnou chodit SPAMy. Hledal jsem nějaký způsob na netu a nešel jsem nějaké tyto služby http://www.ma­ilinator.com/ nebo http://www.ema­ilnachvilku.cz ale moc nerozumím tomu jak to funguje.

Nejlepší odpověď
arygnoc

e-mailovú adresu nezverejňovať najmä na fórach, na fb a pod, a keď tak používať (napr.) formát niečo(a)doména.xx, a nie niečo@doména.xx, dávať adresu iba tomu, s kým chcete byť v kontakte.
Používajte filtre.
Mám jednu adresu od roku 1995 a je to v pohode.

Další odpovědi
Michal Kole

Že se emailza chvilku třeba za týden smaže

uděláš si dočasný email
zaregistruješ se na ěnjaké službě
služba ti pošle link na aktivaci na dočasný email
ty se zaloguješ na dočasný email klikneš na odkaz aktivuješ službu
za pár dní se dočasný email smaže, takže nemusíš řešit přeposílání pošty jako když máš více emaio adres

MartinR

u koho máš mail a kde to zveřejňuješ?
máš nastaven/povolen anitSPAM

přesně co píše <arygnoc> … + používat skryté, při přeposílání mazat seznam adres, … a prostě používat hlavu :)

občas přijde nějaký řetězák a to bych zvracel … 20 FW: a v každém 100 adres … a pak se diví

na volném mám mail už roky a spam je minimální a ještě ho volný tak 99% odfiltruje, že do schránky nedojde