haniya

Jak vyzrát na komáry?

čím odpuzujete komáry vy?

Nejlepší odpověď
kropitko

jakýmkoliv elektrickým plašičem do zásuvky…
Doplňuji:
Jistě Miroslave,ten používám na manžela..

Další odpovědi
Miroslavst

Piju víno, pivo, rum vodku. Vše dohromady. Jeden mě štípne a z krve je zlitej jak prase. Začne zpívat a tím odežene ostatní komáry.
Ne, vážně: Mám do zásuvky takovej ten nesmysl s tabletama. to večer zapnu a žádnej komár nepřiletí.

To Krpoítko: Já mám doma elektrickej plašič krtků. Bude i ten fungovat?

panenka

Přes den se stříkám Predátorem je to přípravek na komáry kterým se postříkáte a 4 hodiny máte od komárů klid doma mám i biolit a na noc dávám do elektriky reid.

hambac

svým zjevem