Sirifan

jak vyznat holce lásku?

Ahoj :) Jsem trochu bezradný v situaci. Mám zatím kamarádku ale na 100% vím že mám šanci a že má zájem. Jsme opravdu dobří přátelé a často si užijeme dost srandy. Proto bych chtěl poradit jak udělat první krok ale nějak romanticky a i třeba vtipně :) Díky za každou radu :) Chci prostě udělat ten nejlepší dojem :D

Odpovědi
gecco

„Chci prostě udělat ten nejlepší dojem“…
Na to se vykašli…
Udělej až ta 15. nejlepší dojem – ať máš co zlepšovat… Časem…
😉
Prostě a jednoduše jí řekni, že se ti líbí a chceš se s ní vyspat.
Pak ´se uvidí´.

ivzez

Nejlépe (nejen) na dívku zapůsobíš,
když se nebudeš snažit o žádný dojem.

I v této situaci by ses měl chovat přirozeně,
neměl by sis na nic hrát.

Neupřímností a/nebo nepřirozeností
docílíš přesně opaku toho, oč stojíš.

Vtipnost je dobrá věc, ale nejsem si jista,
jestli ji v okamžiku vyznání ocení i tvá dívka …

klumprt

„K ženě se musí přistupovat zespoda.“

  • Daniil Ivanovič Charms –

anonym

http://www.lui-magazine.cz/com­ponent/conten­t/article?id=812:j­aky-typ-penisu-mate-vy
Doplňuji:
Já bych to uhrál na vědomostní kvíz pomocí prázdné lahve od šampusu tvz.hra „na flašku“.

oskar

Vyznej ji lásku:Miláčku mám Tě rád a nemohu bez Tebe žít…

setapouch

Miluju tvy kozy, jak vozy je mas,
hlady ale trpi, budu ti je past.

© Al Bunda