Sonush

Jak využít sešit?

Ahoj,
jak využít sešit, který má asi 150 stran, pevné kroužkové vazby, A4, kromě deníčku (ten už si píšu) :)? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Drap

Piš si do něj všechny „dobré“ otázky, které tě napadnou

badisko

Prec pises to same dvakrat ?..Jen v jinem kabatku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-psat-do-sesitu prej se pokousis psat knihu.:-) tak si tam pis povidky postrehy nebo si ho schovej na neco jineho to je fuk casem se ti bude urcite hodit …

zjentek

když ne ke psaní deníčku, tak jej můžeš využít ke psaní ,),)