Jak vytvořit zbarvený oheň?

Chtěl bych se zeptat, zda-li lze s více méně domácích ingrediencí vytvořit oheň zabarvený do zelena,fialova, nodra nebo červena atd. Děkuji

Nejlepší odpověď
elektrikář

Kamarádi používali k obarvení ohně na modro barvivo do skla.

Další odpovědi
9 řemesel

Zkuste tento odkaz, já moc zkušeností nemám, myslím těch bezpečných,těch druhých habaděj.

Zdroj: www.theflow.cz/vy­baveni/barevny-ohen-snadno-​a-rychle.html