irij

Jak vytvořit zátiší pro fotku?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

záleží co budeš fotit. třeba osobu a v pozadí květiny. Ty květiny jsou zátiší.

Další odpovědi
BEAES

Také si můžete vytvořit zátiší z květin-džbán, váza a v ní květiny a třeba pár květů pohozených před vázou na stole, také z ovoce se dělá zátiší, dále třeba bochník chleba u toho nůž a solnička…chce to trošku fantazie.

anonym

jestli umíte jen trošku malovat zkuste na větší tabuli skla namalovat kopretiny a pak se k nim postavit,budete mít jakoby trojrozměrnou fotku,udělá to moc zajímavý a pěkný efekt na fotce,vlastní zkušenost

elektrikář

Podívat se do učebnic pro malíře nebo na výstavu obrazů.