berushga

Jak vytvorit z PC wifi hot spot?

Potrebuju internet na tabletu, ale bohuzel nema vyvod USB a tak nevim jak ho tam pripojit, ale jeden uzivatel mi tu napsal, ze diky CONNECTIFY mam z PC udelat wifi hotspot, ale jak se to dela a jak to pak funguje?
Doplňuji:
Myslim, ze ten program Connectifity uz prave funguje jako ten router, takze bych ho potrebovat nemela. Navic nemam internet pres kabel, takze by mi to s nim ani neslo, no snad mi poradi nekdo jiny, jak se to s tim programem dela…

Odpovědi
Razza

musíš si koupit wifi router, do toho přivedeš internet a dál je z něj šířený bezdrátově na další zařízení jako tablet, telefony a tak.
Tak nějak to máme udělaný doma. Do routeru máme kabel z modemu od UPC a do noťasu, na iphony a ipad to chytáme z wifi. Dá se to pořídit tak kolem tisícovky. Zkus se zeptat na www.pda-prislusenstvi.cz, tak poradili nám a taky nám nabídli za dobrou cenu router.

anonym

Zkusil bych tenhle návod:
http://www.zi­ve.cz/clanky/con­nectify-udelejte-si-z-pocitace-wi-fi-hotspot/sc-3-a-153069/default.aspx
Doplňuji:
Bohužel to nebude fungovat ve starých Windows XP.