skorcovaz

Jak vytvořit web bota?

Vypomáhám někomu bezplatně s inzerováním a 2× týdně se mi opakuje ten samý rituál postování na servery, cca 4 hodiny dělám ve svém volnu ten samý úkon dokola. Nebylo by jednodušší vytvořit si web bota, který to udělá vše za mne? Šlo by to třeba v Javě? Kde se dozvím, jak na, když neumím AJ? Jde to jen na servery bez captcha?
Doplňuji:
Děkuji, máte prosím kontakt na někoho, kdo by to naprogramovat dokázal? Za provizi pochopitelně.
skorcovaz@gmail.com

Odpovědi
anonym

1.) Bylo
2.) Šlo by to ale výkon serveru by musel být vyšší oproti PHP a Cronu
3.) Naučte se anglicky
4.) Ne vždy, znám pár algoritmů které dokážou pomocí ASCII a BITMAP rozlousknout. Ale rozhodl jsem se (jako dalších 5 se mnou) to nezveřejňovat, jelikož by mohl tento algoritmus být použit proti operátorovy u sms brány na spam.