Miroslavst

Jak vytvořit výbušnou směs-sestrojit bombu?

Před chvílí jsem se holil a na té pastě je napsáno, že obsahuje glycerin. Myslíte, že když ho smíchám s ředidlem C6000-tedy nitrem, že z toho bude nitroglycerin?

Nejlepší odpověď
Bééruška

Vemte pastu,ředidlo a přijeďte na pincku ke mně,u mne vybouchne skoro každý!

Další odpovědi
salsa verde

Kde jste se holil?

anonym

ne k bombě ti ještě malinko chybí

verka

Jasně! A podobným mícháním sestrojíš i sex-bombu.

vecernice

To je blbost.Víš jak se dělá pořádná bomba?Dovezeš burčák,postavíš do teplé místnosti,trošku zatřepeš a pořádně utáhneš.No a dneska nám to tady buchlo,to ti byla bomba.Taková lepavá co přitahuje mušky a jen tak se jich nezbavíš.